| Xonia a întrebat:

CUm pot afla statusul cuiva?
EU nu il am in lista, dar stiu ca este pe mess si vreau sa vad ce status are(de ex: la masa)

6 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Intrebi pe cineva care are id lui tongue Si vede statusul lui. Nu poti sa vezi ce scrie. Poti doar sa vezi daca este online/offline/invisible tongue

| Bii26 a răspuns:

Cauti pe google scanner de invizibil sau ceva de genul acesta si cauti pe fiecare site.Stiu ca si eu am gasit si imi zicea daca apare si cu webcam-ul si cu tot!

| Evaa a răspuns:

Nu se poate straight face

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
Am incercat si eu sa caut, dar nu am gasit.
Chiar vruiam si eu sa vad, dar nu am nicio metodawinking
Baftakiss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu as vrea sa stiu cum pot vedea ce scrie la statusul cuiva care ma tine pe invizibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un rasp dar daca tot pot vorbi cu tine asa iti spun ca ador vocea ta si milodia My beautiful onelove struck...Sa o tii tot asa...si app daca vrei da ad la id asta biutzadulcik te-am pupat:*:*