| yoa23na a întrebat:

Buna cum poti face un baiat sa te placa cu adevarat? adica bine e atractia fizica dar care este lucrul care l face cu adevarat sa sa indragosteasca?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca am sti am fi inventat un antidot pana acum.

| Alemoni a răspuns:

Bună!
Să nu încerci să fii altcineva. Frumuseţea atrage, caracterul este cel care te face să te îndrăgosteşti.

| SunnyDay88 a răspuns:

Caracterul tau!

| madalinamadu a răspuns:

Fi naturala.Un baiat se va indragosti cu adevarat de tine atunci cand esti tu insati nu cand te ascunzi in spatele unor masti.

| UngUrU777 a răspuns:

Felul ei de a fi!

| Chuchk a răspuns:

Pai noi oameni avem acel dar dat de la d-zeu de a ne gasi jumatatea inimi.Nu poti face un baiat sa te placa nu e un robot pe care il programezi.Dar poti incepe prin a fi draguta cu el si ate apropia de sufletelul lui.Bafta!

| BadAxe a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic, daca te place cu adevarat, inseamna ca ii placi asa cum esti.Sti cum e poti sa fi rupta din soare dar sa fi proasta. El o sa se indragosteasca de tine asa cum esti tu nu de ceea ce vrei sa pari.