| esapament a întrebat:

Ati avut vreodata impresia ca incercati sa " convingeti " o fata sa va placa?

Isi poate schimba o fata vreodata ceea ce " simte " cand vine vorba de atractia ei pentru tine? Fetele "descopera" vreodata un baiat? sau incearca sa il descopere si sa se indragosteasca, asta dupa ce au fost prieteni/cunoscuti/colegi de clasa/de grupa/de munca?

Răspuns Câştigător
| alexandra35 a răspuns:

Buna.
Bineanteles ca si fete descopera alti baieti dar daca iubesc cu adevarat un baiat nu se va atasa de el mai mult decat e permis (adica amici si atat). Daca nu e asa e o parasuta(scuze expresia)