| andrutzaandrutza24 a întrebat:

Buna!
Cum sa fac sa-i arat baiatului pe care il plac ca il plac vreau sa aflu daca si el ma place pe mine sau nu ca sa stiu sa nu ma mai placa de el vreau sa aflu parerile voastre vreau mai multe pareri ca sa am de unde aplica:*:*

2 răspunsuri:
| hhhapciuuu a răspuns:

Spune-i fata in fata, altfel te complici, am trecut prin asta, crede-ma happy

| tinasong a răspuns:

Cel mai fine e sa vorbesti fata in fata cu el, fi sincera si marturisestei ce simti pentru el. Va aprecia asta iar daca si el te place cu atat mai bine. Bafta!