| IoanaTeodor a întrebat:

Buna, cum sa fac sa nu imi mai fie teama sa ii spun ca il iubesc?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu-l iubesti. Celui cu care ai fost impreuna 5 ani, cum i-ai spus?

| IoanaTeodor explică (pentru darrio2007):

Îl iubesc dar am o teama ca i-ar sa părea, nici el nu este genul care sa-si exprime ideile. Si ca sa iti răspund la întrebare, celui cu care am fost împreună 5 ani i-am spus și atât. Doar că era total altceva.

| Mosotti a răspuns:

Pai daca chiar il iubesti nu vei mai avea teama! Zi si gata, vezi ce zice.
Desi trebuia sa se prinda dupa cum te comporti daca esti deja prietena lui.

| Sofer a răspuns:

Pai dacă ți-e teama. E nasol. Spune-i ca îl iubești.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La inceput poti sa i-o spui ca o intrebare: Stii ca te iubesc? Sau : Stii ceva? Te iubesc foarte mult.
Impanand expresia Te iubesc si cu alte cuvinte nu o sa ti se para asa de "sec".

Răspuns utilizator avertizat
| OniChan666 a răspuns:

Nu ii spui.