| Taylorrrrr a întrebat:

Mi-e teama sa ii spun ca il iubesc. Ce sa fac?! Sa il intreb sau nu? Mi-e teama de un raspuns "Eu pe tine nu. ". Il intreb sau nu?! As vrea si un sfat. Funda ^.^

Răspuns Câştigător
| aniitaa a răspuns:

Pai daca esti prietena cu el si crezi ca ai putea sa treci mai departe de prietenie la o relatie, atunci pentru inceput aruncai cate o gluma cate 2, si daca vezi ca iti raspunde cu aceeasi moneda, atunci incearca sa fii din ce in ce mai afectuoasa cu el si ai sa vezi k o sa iti zica el te iubesc inaintea tahee hee. depinde ce relatie ai tu cu el in momentul de fata.

1 răspuns:
| Channel a răspuns:

Daca sunteti in friendzone... uita-te pe Mtv este o emisiune"Friendzone"laughing. Uita-te putin pe net...ai sa gasesti sfaturi si diferite situatii poate una chiar ca a ta si vei putea lua o decizie mai usor in legatura cu ce sa faci:*