| Cococool173 a întrebat:

Buna, cum sa il fac pe crush sa ma placa? Vb in clasa, radem, chestii.Dar da cu seen la mesaje si nu raspunde.
Cum sa il fac sa ma observe?
Eu chiar vreau sa fiu cu el.CUM? Vreau sa ma ajutati.
Va rog!
Funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| amenintareamaimutei a răspuns:

Dacă te ignora sau raspunde greu la mesaje doar incearca sa te evite sau poate te considera doar o prietena buna dar eu zic sa nu tragi de o persoana pana o obtii. Dacă va fi sa te placa inapoi, iti va spune sau Se va observa asta caci iti va raspunde la mesaje si va vrea sa vorbiti tot mai mult, însă daca el nu te baga in seama cel mai bine ar fi sa încerci sa ti-l scoti din minte sau daca chiar vrei sa vezi daca tine la tine, nu mai vorbi cu el in clasa si daca chiar va observa absenta ta, atunci se va întoarce la tine si atunci poti incerca sa il faci sa te placa inapoi, însă daca e sa nu fie, nu e. Sper ca te-am ajutat si iti urez mult succes!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

înseamnă că nu te place și gata nu mai fi așa disperată

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragostea cu... sila, se numeste... viol. Si este si pedepsita. big grin

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îți răspunde la mesaje înseamnă că e posibil să nu te placă.