| alinush_4201 a întrebat:

Buna!
Cum sa-l recuceresc pe fostul cu care m-am sfadit?! atrecut 3-4 saptamini de atunci si incerc sa-l uit dar nu pot! inca il iubesc ft tare love struck si nu pot sa renunt la el!
Acum 2 sapatamini ma suna aproape in fiecare zi vreo 3 zile la rind si imi spunea sa ne intalnim din nou! iar eu ii spuneam ca acum nu vreau sa ma intilnesc cu nime si o sa ma mai ghindesc! si peurma imi punea receptorul iar un prieten de-al lui mi-a spus ca el vrea doar (sa se pricaleasca) sa-si bata joc de mine intr-un fel broken heart!
Va rogg... ce sa fac nu suntem in aceias scoala el invata in oras!
ajutati-ma numai nu-mi spuneti sa-l uit ca am incercat si simt ca nu pot e prea puternica dragostea!
Funda!

P. S ne-am despartit din cauza ca eram o copila si numi dadeam seama ce faceam si nici odata macar nu-l sarutam imi era ft rusine! iar acum recunosk iar daca i-as spune asta ar ride de mie ca el e cam asa!

sad plizz help me love struck funda si voturi la toti asa cum am promis

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Ehee.uite si eu m-am despartit de fostul meu pentru ca astepteam mereu ca el sa faca prima miscare si mereu ii ziceam " daca nu iti convine asta, gaseste'ti pe alta" sau "de ce nu te duci la alta?" mereu.la orice cearta ajungeam sa bag reprosuri si faze in genu. si imi spunea sa termin, dar eu nu ma potoleam. da, eram o copila pentru ca in fond el era cu mine, nu cu alta. ne'am despartit. poate nu din cauza asta, dar a fost unul din motivele principale. eu nu stiu ce sa spun de voi.decat ca trebuie sa ai rabdare, sa mai lasi lucrurile asa. si daca chiar vrea sa va impacati se va intoarce. pentru ca atunci cand tin la o persoana lasa orgoliul si astea. si toti se intorc acolo unde le e mai bine, crede'ma ca stiu ce spun. sau daca tu chiar vrei sa faci ceva si crezi ca ar avea sens. mai vorbeste din cand in cand cu el pe mess sau la telef. intreaba'l ce mai face? dar nu fi prea insistenta, asteapta sa vezi cum reactioneaza el. sa nu pari disperata sau innebunita dupa el. si mai ales sa nu te injosesti in fata lui. bafta :* poate va impacati. ps: si sa nu mai repeti aceleasi greseli big grin:*