| emilia_2202 a întrebat:

wave vreau sa-l fac pe fostul sa se reindragosteasca, cu care m-am sfadit si nici nu stiu daca are ochi sa ma vada, e cam suparat pe mine dar nu stie ca inca il mai iubesc ff mult. As vrea sa-l fac sa se indragosteasca din nou si sa-mi propue sa ne intalnim,(numai nu-mi spuneti sa ma duc la el sa vb cu el si sa-i spun eu sa ne intalnim) as vrea ca el sa faca asta eu doar sa-l atrag cumva!
FUnda s voturi... sad

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la el si sa ii spui ca il iubestifoarte mult, dar daca nu ai curaj, incearca sa il faci sa afle prin intremediul altcuiva sau fa-l gelos. Fi draguta ca alti baieti cand e el prin preajma, imbratiseaza-i, zambeshte-le, iar p el ignora-l SAU daca crezi ca nu va merge asa, incearca sa te comportzi cu el intr-un mod mai special, zambeshte-i, mai fa-i cate un compliment, glumeshte cu el, mai ia-l la misto, fii prietena lui! Mult succes:* Sper ca te-am ajutat! funda?big grin