| alinaWalina a întrebat:

Cum sa ma port cu iubitul meu ca sa fie multumit de mine?
Adica cum le-ar place baietilor sa se poarte prietena lor cu ei?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Sa fii tu insuti, sa-i arati ca-l iubesti, sa-l cocolesti, sa-l apreciezi, sa-l faci sa se simta mandru de tine!

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Sa fii cat mai discreta si sa nu te faci de ras in societate.

| seen a răspuns:

Sorry de raspuns da asa e : tarfa in casa - doamna pe strada

| MegaChrysos a răspuns:

Buna... Multi cai putere, scumpetewinking... Revin-o peste cateva zile si zi-ne si noua cum sta treabatongue Bafta:*

| 01Bebe a răspuns:

Fii tu insati!