| mihaela_6801 a întrebat:

Cum sa testez un baiat? Sa vad daca cu adevart tine la mine.
Ms:*:*

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Nu trebuie sa-l testezi draga. Iti dai seama din comportamentul sau. Daca te asculta, daca este preocupat de tine si de tot ce iti place tie sa faci, vrea sa-ti cunoasca prietenii sa vada cu cine ai de a face, e alaturi de tine in orice situatie si nu iti intoarce spatele cand ai nevoie de el.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar cu masina de minciuni poti afla ca tine la tinewinking

| Lora a răspuns:

Nu stiu cheama-l la tine cand are ceva de facut sa vezi daca lasa treaba si vine, sau trimite-l sa-ti cumpere ceva sa vezi daca se duce

| SatanaInIzmene a răspuns:

Daca tu nu-ti dai seama acum, cum o sa-ti dai seama daca tine intr-adevar la tine?

| Jenny_9204 a răspuns:

Pune-l pe el sa-ti rezolve o ''problema'', incearca sa vezi ce alegehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa il testezi. Daca cu adevarat tine la tine iti va demonstra el singur asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi e ca daca il testezi si isi da seama.primesti bonus papuceilaughing

| Someone_9716 a răspuns:

Dupa` semne happy

| Rrawr a răspuns:

Pune o prietena sau fa-ti mai bine tu un alt id si cauta niste poze cu o fata care arata super bine. Intra pe id si da-te la el si vezi cum reactioneaza...