| maria_9426 a întrebat:

Buna
Cum sa testez un baiat? Sa vad daca tine cu adevarat la mine. E in clasa cu mine si ma place. Clasa a 10-a.
Ms dau funda.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ce chestie,nu iti dai seama daca tine cineva cu adevarat la tine decat in timp,prin comportamentul pe care il are fata de tine, interesul fata de problemele tale, si tot asa

3 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Daca te dai la un baiat el va fi gelos si daca tine la tine si daca nu laughing) ca asa sunt baietii.dar e buna ideea lui Petro

| Yana_4447 a răspuns:

Fa-i ochi dulci unui alt baiat sau coleg de al tau ca sa vezi reactia lui. Daca il deranjeaza sau e gelos inseamna ca-i pasa!big grin

| Petro_1152 a răspuns:

Poi pune o fata sa se dea la el si vezi daca el accepta!