| justme_5421 a întrebat:

Buna!
Cum sterg definitiv toate arhivele de la mess?
Scz categoria. funda

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Daca ai messenger nou te duci in:Messenger/prefferences/conversation history si acolo ai conversation history pe care apesi si iti va veni o fereastra.In acea fereastra ar trebuie sa ai toate arhivele cu cine ai vorbit.Le selectezi si sus ai actions si alegi delete, iti va mai aparea un mesaj pe cu delete, apesi si gata ai sters toate arhivele.

1 răspuns:
| bianca9422 a răspuns:

E nevoie doar sa setezi in contacts --->message archive ---> sus in dreapta message -->preferances -->selectezi una din optiuni din cele 3(cea de la mijloc sau ultima daca nu vrei sa le salvezi) iar dupa iti va aparea un mesaj spunandu-ti ca se vor sterge toate arhivele selectezi YES si gata

succes happy