| RAY a întrebat:

Aveți amanți sau amante? La modul serios

15 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Am avut in relatiile trecute. Am invatat din asta, am crescut, m-am asezat la casa mea, mi-am intemeiat o familie si m-am dedicat familiei 100%. Mi-am construit relatia intr-un mod frumos, sanatos care a evoluat acum pana la a avea o tipa pe care o impart cu sotia mea. A fost curioasa si ne bucuram impreuna de ea. Se mai numeste amanta?

| Lupică27 a răspuns:

Aventurile se pun?

| RAY explică (pentru Lupică27):

Dacă ești însurat sau Intr o relație serioasă desigur că da

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu sunt.

| RAY explică (pentru Lupică27):

Nu vad nici o problema și eu la fel, ideea e sa nu trădăm persoana iubita

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Iubirea e in filme, in realitate fiecare are un interes sau mai multe.

| RAY explică (pentru Lupică27):

Eu am iubit cu patima, chiar daca a fost la distanta, știu că am simțit iubire, dacă nu emiti atracție nu te iubesc femeile

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Ai iubit virtual poate? Nu exista iubire ''la distanta''.

| RAY explică (pentru Lupică27):

Da,nici eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut până la 40 de ani.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tu erai instructorul care a făcut sex cu cea care a luat 2 ore suplimentarehee hee
Interesant, nevasta știe?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu, si nici nu mi-aș face. Daca nu mai vreau cu partenerul ma despart si gata si apoi ma duc cu cine vreau.

| NataLee a răspuns:

Legenda spune ca cine răspunde cu nu are sau a, avut?