| anonimsaulau a întrebat:

Buna,cum stiu ca o fata ma place?
Adica este colega mea de clasa,este foarte glumeata,de multe ori vine cu prietena ei la mine si ea se aseaza in brate la mine si ma pupa, iar prietena ei se rade de noi si colega care se pune la mine in brate la fel, mi-a dat o porecla si anume "iubi" tot asa ma striga, in ora cand ma uit la ea zambeste de fiecare data catre mine,dar nu stiu ce sa cred ca ma place sau doar face glume pe seama mea,da stiu suna putin absurd ceea ce am spus mai sus,dar nu mai stiu ce sa cred daca ma place sau doar isi bate joc de mine, Pentru cel mai bun raspuns dau funda (de preferat ar fi sa raspunda o fata) :*

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

De preferat sa-ti raspunda o fata. Stii ce ti-ar spune o fata? Basme, ca fata are sentimente fragede si profunde si sa nu o ranesti cumva sau sa nu iti scape sau ce dragut si roz e flirtul vostru. Frate, am sa fiu direct, fata n uare nici o retinere in a se pune la tine in brate, in a avea o conexiune fizica cu tine si a te tachina, aici nu mai e friend zone, e un flirt. Putea sa aleaga pe altul, nu? Dar te-a ales pe tine, cu care sa se joace de-a indragostita. N use pune la toti baietii in brate, nu le zice la toti "iubi". Profita de aceste semne clare de verde si actioneaza pana nu te vede vreun pampalau, se plictiseste si-si cauta un baiat care trece la fapte!

| anonimsaulau explică (pentru TheLoveDoctorr):

Deci tu ce zici sa fac sa actionez ca un barbat,prin asta ma refer sa o iau si eu in brate, sa o pup si sa ii spun iubi? as avea sanse bune cu ea? adica cum ai spus si tu, doar la mine vine, si doar pe mine ma tachineaza, deci din nou tu ce zici sa fac sa actionez ca un barbat adevarat? (am iesit o data cu ea in parc.dar mai erau 2 baieti si 2 fete si nu vorbea asa mult cu mine, fiindca totusi ii era putin rusine ca nu o bagam asa mult in seama sau de ce? si cand suntem singuri vorbim multe.)

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonimsaulau):

Cand se pune in brate la tine, o cuprinzi, o imbratisezi iar dupa ce faci asta o impingi usor dupa tine si ii spui pe un ton haios "Doare fetele pe care le iubesc au dreptul sa stea la mine in brate", cand iti zice iubi ii spui " toate sunteti tari in gura, iubi, iubi, iubi, dar cand vine vorba de sarut va e frica "

Cel mai probabil cat de curand va veti saruta.Trage-o de o parte, spune-i ce vrei, fara nici o bariera, ia-o de mana, NU EZITA!

6 răspunsuri:
| 4psiho a răspuns:

Imi pare rau, nu sunt fata, dar iti inteleg frustrarea. Fetele pot fi rautacioase in ziua de azi.

Incearca sa faci un test, ignor-o putin, dar doar usor, fara sa o superi in caz ca te place intr-adevar. Observa cum reactioneaza. Incearca sa mergi si tu la ea si sa o cuprinzi sau sa-i pui mana pe umar si vezi cum reactioneaza, n-o lasa doar pe ea sa vina.

Poate ca astfel iti vei da seama, si apoi o poti pur si simplu intreba daca te place happy

Succes!

| anonimsaulau explică (pentru 4psiho):

Frate,sunt un baiat destul de timid...ea are o personalitate foarte diferita de mine este mai glumeata si eu sunt glumet, dar nu fac glume cu ea, decat cu colegii, ea mai vine din cand in cand la mine si se aseaza la mine in brate si ma intreaba ce fac...si colegii incep sa rada de mine ca vad ca ma rosesc, dar ei sunt mai rusinosi ca mine cu fetele laughing As intreba-o daca ma place, dar daca doar facea glume pe seama mea? de asta ma tem doar ca toate lucrurile pe care le face cu mine sa nu fie doar o gluma, ma intelegi ce zic?

| RAY a răspuns (pentru anonimsaulau):

De multe ori placem persoanele de care facem misto, uneori facem de plictiseala misto, nu cred ca va potriviti, ea e populara tu timid ce relatie e aia?

| anonimsaulau explică (pentru RAY):

Ambi suntem populari,ea este foarte de treaba glumeata si are multe calitati, iar eu sunt cunoscut din fotbal, toate fetele din clasa ma tachineaza ca le place de mine, dar ea o face mai special fata de restul, este speciala