| DariaDD a întrebat:

In clasa mea eu tip care sa da la 3 fete. eu colega mea de banca si prietena mea. eu de fiecara daca can il vedeam ca vine la mine ma pupa pe obraz ma lua in brate am crezut ca ii placea de mie dar dupao perioada statea numai cu colega mea de banca si m-am simtit penibil. apoi l-am facut gelos cu un alt tip doar luaidul in brate de ziua lui. iar acum nu ma mai baga deloc in seama si o pupa si o ia in brate pe colega mea de banca fix in fata mea.eu cred ca vrea sa ma faca geloasa si cred ca a reusit. Cum sa ma conport cu el? sa astept afectiun sau sa ii arat ca nu imi pasa? plzz repede! funditaaa

Răspuns Câştigător
| Bybi a răspuns:

Dacă umblă de la una la alta știind că sunteți prietene cu siguranță ceva nu e ok. În primul rând ar trebui să nu i se permită așa ceva. Adică să-l refuzați toate. Ce să faci? Să fii indiferentă. Asta îl va face să încerce tot mai mult să-ți atragă atenția. Dar nu te lăsa intimidată și chiar îți propun să îți axezi privirea pe alt băiat, care poate chiar merită. Baftă

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Spune-i ca iti place de el si ca vrei pe tine sa te ia in brate si nu pe aia,

| MadalinaaIoana a răspuns:

Buna DariaDD!
Si eu am un baiat in clasa caruia ii plac mai multe fete (adica se de la mai multe fete ), inclusiv la mine. Te sfatuiesc sa il lasi in pace, adica sa ii arati ca nu iti pasa, adica asa am facut eu. Nu imi plac tipii care se da la mai multe fete