| denisucafetita a întrebat:

Buna cum vi se pare site-ul nostru

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Indiferent daca esti sau nu administratorul site-ului eu o sa imi zic parerea.TPU este un site foarte folositor si imi placehappy

| adrianajollie a răspuns:

The best big grin!
ajutam, ceea ce ne da un sentiment de satisfacere si suntem la randul nostru ajutati...

| UnuAltu a răspuns:

Praf, esti nou si ai pus tu numele asta si ai zis al "nostru"ii bun dar nu esti vreun adimin, administrator!

| JaJe a răspuns:

Crezi ca suntem prosti?! crezi ca tu esti administratorul site-ului? Canta la alta masa.