| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat de care imi place foarte mult. El stie acest lucru, insa ii place de alta fata. Cum as putea a il abordez pe mess ca sa fim doar amici?

7 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Stie ca-ti place de el.si e cu altcineva, deja ti-ai gasit raspunsul, intrebarea este pentru ce vrei sa insisti? el a ales, iar u vrei sa te bagi in relatia sa...cand poti gasi pe cineva care te poate alege pe tine.

| M.J. a răspuns:

Desi il placi f mult, ai vrea sa fii amina lui stiind ca el este cu alta? nu ai avea de suferit asa? ce rost are sa fiti amici? mai bine nu pentru ca sa poti sa il uiti si sa nu te bagi intre el si cealalta, nu?

| Danutz_8401 a răspuns:

Pur s simplu. ii vorbesti pe mess normal.cu foarte putini pupici chiar deloc daca se poate.si va comportati ca niste persoane normale.nu ca doi indragostiti.asta referitor la tine

| antonelk a răspuns:

Pai intrii in vorba cu elbatting eyelashes il intrebi ce mai face bla bla ce o facit in vacanta tampenii din astea bafta :*

Răspuns utilizator avertizat
| low.edit a răspuns:

Pai .incepi cu "buna" "cmf"."cum o mai duci"...si deschizi un subiect comun.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica in traducere libera...cum pot sa-l prostesc sa o lase pe aia si sa fie cu mine? asa trebuia sa intrebi. daca o iubeste nu poti face nimic. daca nu o iubeste de ajuns poate sa ti-o puna si tie dar ramane tot cu ea. daca e istet, va face peamandoua si va si minte iar voi il credeti, stiu eu de ce. daca nu... vei reusi sa-l prostesti tu pe el si sa-l faci sa creada ca esti mai buna dacat aia.aflai id-ul.