| Havrincea_Andrei_1999 a întrebat:

Buna big grin acum cateva zile m-am intalnit cu o fata iar dupa m-am tot gandit la ea. intr-o seara am vorbit cu ea si a fost bine pentru prima conversatie,am povestit, am glumit si am vorbit vreo 5 ore. Problema e ca o plac dar ea a spus ca nu vrea un prieten. Ce ar trebui sa fac sa se indragosteasca de mine? Dau funda la un mesaj detaliat si bun big grin

Răspuns Câştigător
| Laraaaaaaaaa a răspuns:

5 ore? Daca vorbesti toate subiectele intr-o zi ce ti mai ramane sa vorbiti a doua oara
Da mi un id sa vorbim si e ca si a ta

2 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Da mi linkul de la pagina ta de facebook

| Laraaaaaaaaa a răspuns:

Nu trebuia sa îi spui ce simti.Ea ar trebui sa vina dupa tine. Ca sa o cuceresti trebuie sa te porti frumos cu ea, sa o faci sa zambeasca si sa se simta bine in preajma ta, succes