| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte confuza si as vrea sa ma lamuriti.Sunt din Brasov si acum 3 luni m-am intalnit cu un baiat la o petrecere. L-am cunoscut de mai demult dar am vorbit foarte rar.La petrecere a venit la mine si am inceput sa vorbim, sa radem ne-am simtit foarte bine si a vrut sa ma sarute dar nu l-am lasat. si tot a incercat si tot nu l-am lasat. si apoi s-a dus la o alta fata de acolo si a intrat in vorba si am vazut ca s-au saturat. eu in seara aia m-am cam indragostit de ellaughing si cand am vazut ca s-au sarutat am zis lasa. Apoi un prieten mi-a spus ca a vorbit despre mine aproape toata seara. Apoi dupa cateva zile a intrat peste mine si am vorbit foarte mult pana acum. si apoi a zis sa ne intalnim si eu am acceptat ca am inceput sa il plac. am iesit am vorbit. am fost putin timida si apoi ne-am sarutat si cand am ajuns acasa a spus ca nu suntem impreuna. eu m-am simtit prost putin apoi cam in fiecare zi a intrat pe mine ..am inceput sa il plac din ce ince mai mult si a zis sa ne intalnim iarasi si am zis ca nu si o zis sa-i dau un motiv si am zis ca nu ii zic si dupa un timp i-am zis ca am inceput sa-l plac si ca nu vreau sa ies ca nu are rost si asa. si apoi tot a incercat dar a ramas cu raspunsul nu si a zis ca nu mai vorbeste cu mine niciodata. Dupa cateva zile nu am mai vorbit.incepusem sa fac alte treburi sa nu mai imi stea gandu la el ca nu am nici o sansa si iarasi a intrat pe mine. si iarasi am inceput sa vorbim si cu timpu am inceput sa tin la el. si am iesit iarasi. a tin sa va anunt ca el ii din orasul meu dar sta in alt oras si nu vine aici des.am 17 ani si ii mai mare cu 3 ani, si am iesit si iarasi ne-am sarutat. si acum cateva zile m-am gandit ca daca nu suntem impreuna de ce tot vrea sa ma sarute. el tot vrea sa afle cat mai multe despre mine si deja a inceput sa stie ca tin la el..sunt confuza nu mai stiu ce sa fac. Va rog sa imi dati un sfat! Va multumesc. Fundita

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce nu îl întrebi pe el treaba cu sărutatul? vezi ce spune el!

| zurick a răspuns:

Din cate am citit ambii aveti sentimente comune, deci vrea sa afle cat mai multe despre tine pentru ca te place, de aceia s-a sarutat atunci dupa ce a incercat la tine ca sa te faca geloasa.Succes!

| Satango a răspuns:

Buna!
Esti in timpul adolescentei deci te indragostesti repede. Presupun ca el vrea doar sa te faca sa fi indragostita de el pana peste cap astfel sa poate profita de tine. Dc te saruta daca nu vrea sa fiti impreuna? Pune-l sa iti raspunda la aceasta intrebare. Ti-as sugera sa nu il mai saruti pana nu o sa fie de acord sa fiti impreuna. Poate sa aiba pe altcineva?! Posibil. Ar trebui sa il cunosti mai bine. Sa te interesezi chiar de la prietenii lui cu cine ai de-aface. Sti... ``Dragostea e oarba``!

Bafta! happy