| Avril01 a întrebat:

Buna big hug am si eu o "problema" daca pot spune asastraight face. am fost cu baiat 2 ani si ceva si ne-am despartit din cauza ca nu sunt pregatita sa ma culc cu el si s`a suparat! ramasesem amici pana acum o saptamana cand la disko m`a vazut cu dj`ul :X.am vb toata saptamana ca amici, sambata, am stat iar cu dj`u pentru ca am decis sa incep o relatie cu el.si fostul` sa vad ca mi-a dat ig, ma sters de la fb, e la tot. fara nimic, fara nici`o explicatie, fara sa`mi zica nimic.chestia e ca nu mai inteleg nimic sad si eu tot pe el il iubesc crying. dar baiatu` cu care sunt acum tine ft mult la mine si n`as vrea sa-l ranesc! ce sa fac?crying am nevoie de sfaturi :-

Răspuns Câştigător
| WeedOo a răspuns:

Buna deci acum nu stiu cat de mult o sa te ajut eu tongue
eu cred asa ca tu ar trebui sa ramai cu baiatu asta care zici ca tine mult la tine de oarece anseamna ca te iubeste si ce e mai frumos ca atunci cand sti ca persoana langa care stai te iubeste deci ramai cu el app eu cred ca dj vroia doar o noapte cu tine si a vazut ca nu a reusit si s-a lasat tongue

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cine fuge dupa doi iepuri.

| annna a răspuns:

Eu zic sa ramai cu dj-ul pentru ca el tine mult la tinewinking si in timp o sa il placi si u la fel de mult

| Ramonna18 a răspuns:

Gandeste-te la ce iubesti tu nu la cine te iubeste pe tine! (s-ar putea ca sfatul asta sa fie prost de multe ori dar acum...) daca inca il iubesti pe fostul prieten si daca ti se pare ca si el te mai iubeste discuta cu el, explica-i din nou ca nu esti pregatita sa iti incepi viata sexuala si ca nu e nimic cu dj ul, iti pierdeai timpul cu el happy daca baiatul te iubeste, te va intelege si va astepta, daca nu, el pierde

| Avril01 explică:

@ SYMPLU. dj`ul e baiatul cu care sunt acum.si el tine la mine! dar eu il iubesc pe baiatu`care de fapt vrea altceva sigh

| cristi_9412 a răspuns:

Sal! ai mare grija pentru ca nimic numai este ce pare! iar el daca tine la tine trebuie sa te inteleaga si sa astepte!