| ticaela a întrebat:

Bunabig grin
Baiatul de care imi place sta in aceeasi curte cu mine si este si in aceeasi scoala. De cand i-am spus unui prieten de-al meu sa il tot cheme pe afara a mai iesit. Nu stiu daca ii place de mine, mai demult ii placea (mi-a spus o prietena a care-i mame este prietena cu bunica lui). acum se uita foarte frumos, zambeste, dar vecinul meu aseara cand eram in curte i-a spus ca eu sunt indragostita de el si ca eu il pun sa il cheme afara. baiatul de care imi place s-a rusinat, dupa cateva minute celalalt vecin l-a intrebat daca ma place. el s-a rusinat din nou si a zis ca nu straight face.
Dupa ce toata lumea a plecat el a ramas doar el cu mine si i-am spus ca de fapt nu este adevarat (ma rog nu cred ca ma crezut dupa ce vecinii i-au spus ca am si o porecla pentru el)
In fiecare seara cand plec in casa si el merge deodata cu mine.
Aseara mi-a urat o seara placuta!big grinbig grinbig grinbig grinbig grin
Oare ma place sau vrea sa fim doar prieteni? funda!
PS:daca nu ati inteles nimic uitati-va la intrebarea anterioara happy

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Eu cred ca da adica nu cred ca te asteptai sa zica din nou ca te place e o chestie jenanta mai ales daca este mai timid