| Zuzazozo a întrebat:

In legatura cu o intrebare anterioara...Acelasi baiat de care mi-a placut, acum ma tot streseaza pe mess.In ultimul timp nu prea am mai iesit pe afara.Stiind ca baiatul ala se baga mereu in seama cand am un status, nu am mai pus niciunul.De obicei tot comenteaza despre astea.Si asa m-am trezit ca a gasit motiv sa se bage in seama.Mi-a zis sa-i urez bafta pentru teza.Ciudat! Apoi m-a intrebat de ce nu prea mai ies afara si am ajuns sa vorbim despre baieti,ca mie nu-mi place sa umblu dupa baieti, el m-a intrebat daca imi place sa umble baietii dupa mine.Vazand ca eu nu mai continui discutia mi-a zis"luam cupa asta seara".Si un vecin imi spune ca se tot uita spre blocul meu,vecinul ala zice ca se uita baiatul ala la bloc, ca poate ies eu pe afara si incep sa cred ca are dreptate.Ce credeti? Credeti ca s-a intors roata si ca acum lui ii place putin de mine?

Răspuns Câştigător
| TheUchiha a răspuns:

Sall soro, dupa cum vad acum lui i-a venit dragostea pentru tine. Daca inca iti mai place de el, poti fi cu el impreuna, insa daca nu iti mai place de el ar trebui sa-i spui sa inceteze Baftawinking