| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin dupa 9 zile dupa terminarea ciclului ei big grin eu si prietena mea neam jucat eu prin pat eu cu chiloti si ea cu chiloti (fiind virgina) posibil sa fii ramas insarcitata daca mi-a curs in chiloti lichid seminal? si ea frecanduse de chilotii mei! a ramas gravida sad?

am mai citit posturi similare toata ziua big grin! unii spun ca nu poate sa ramana gravida deoarece ii virgina nu are himenu rupt! altii spun ca da, poate sa ramana gravida thinking

Răspuns Câştigător
| Sophie_6140 a răspuns:

Exista o sansa mica sa fii ramas gravida, dar exista avand in vedere ca nimic pe lumea asta nu e sigur 100%. Faptul ca e virgina nu are nicio importanta, deoarece lichidul seminal poate ajunge in vagin oricum.
Acum nu cred sa se fi intamplat nimic, dar data viitoare aveti grija happy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am auzit niciodata de cineva care sa fii rama insarcinata prin chiloti. Desci raspunsul meu este: nu, nu poate ramane insarcinata din cauza ca aveati amandoi haine pe voi. Himenul nu este impermeabil pentru spermatozoizi, dar chilotii sunt.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu poate ramane gravida atata timp cat nu ai penetrat-o.

Răspuns utilizator avertizat
| FathaAceea a răspuns:

Nu Te Speria... Dupa mine n'are cum sa ramai gravida Dar i'tzai un test de sarcina pentru orice eventualitatewinking
pot fundita?batting eyelashes

| elninoema a răspuns:

Eu sunt mai emotiv de fire big grin ma pierd repede! am citit pe net si daca nu-i vine ciclu straight face dupa 3 saptamana de cand am facut asta o pun sa faca testul de sarcina sad!

| elninoema a răspuns:

Eu sunt mai emotiv de fire big grin ma pierd repede big grinbig grinbig grin daca nu-i vine stopu sau daca trec 3 saptamana de cand am facut asta o pun sa faca testul de sarcina sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te agita din senin...cum sa ramana insarcinata? de la chilot la chilot? calmeaza te