| 23_2068 a întrebat:

Buna; d ieri cand ma duceam la prietenul meu, m-a prins ploaia si am ajuns uda fleasca la el, asa ca a trebuit sa-mi dau pantaloni jos pentru ca erau uzihee hee si am ramas in tricou. Stateam in pat si jucam carti pe porunci si eu i-am dat porunca sa isi dea pantaloni si a ramas in boxeri, in fine m-a luat in brate si ne sarutam si mi-a dat tricoul jos, am ramas in sutien; d iar apoi s-a pus peste mine si ma saruta ma strangea tare de sani si ma saruta peste tot pe gat pe sani pana a ajuns la gura; d tremura si gemea; d nu a intrecut masura. Intrebarea mea este de ce facea asa?; d mentionez am o relatie de un an jumate happy
funda. si vot la restul.

10 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Probabil facea asa pentru ca era foarte excitat. Era ceva in genul asta?:)) http://www.youtube.com/watch?v=6R5QueuvKQ4
Sunteti de un jumate impreuna si saracu' te asteapta inca? Atunci o sa trebuiasca sa ai si tu rabdare si daruire cu el pana va acomodati dupa ce incepeti...

| shtephie a răspuns:

Pt ca te iubeste si simte nevoia laughing

| tuGatita a răspuns:

Pentru ca a vrut sa o faceti? helloooo... dupa un an jumate nu crezi ca e timpu?

| liviu89 a răspuns:

Nu am inteles mare lucru din ce ai spus tu, poate si a dat drumu thinking

| Laurici :x a răspuns:

Ce frumos smug
A fost un gentelman daca nu a incercat mai mult, atata timp cat, cred ca stia ca tu nu vrei. Probabil ca a fost excitat si, cu siguranta, daca nu ati facut nimic pana acum, ar vrea mai mult, dar nu vrea sa te grabeasca sau oblige.

| deeeeea1 a răspuns:

Pentru ca era foarte excitat.si nu a intrecut masura probabil pentru ca stia ca tu nu vrei mai mult.

| Gipsy a răspuns:

Făcea aşa pentru că era foarte excitat. Cu siguranţă ar fi vrut mai mult.
Nu ai simţit nimic ridicat în pantaloni?hee hee

| danutza_1417 a răspuns:

De curiozitate... câţi ani aveţi măi copii? big grin

| smarti a răspuns:

Sinteti prosti amindoi. Puneti-va pe facut sex si nu va mai masturbati dupa ce va infierbintati.

| maria_6773 a răspuns:

E timpul sa faceti oare cum sex dar nu chiar sex