| edc a întrebat:

Buna :d. Poate intrebarea mea vi se va parea stupida, dar as vrea sa stiu. Mi ati putea zice unde le place baietilor sa ii saruti, gen pe gat, urechi?

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Iubitului meu ii place mult pe ureche(uneori il musc de lobul urechii) sau pe burta. Aceea e zona sensibila si foooarte excitabila la majoritatea baietilor.

Multa bafta!

| Demonull a răspuns:

Depinde de fiecare, daca eu iti zic ca mie imi place pe buric(doar ca exemplu) poate lui nu ii placetongueeste partenerul tau, vezi tu cum reactioneaza sunt intrebari destul de intime.

| nico097 a răspuns:

Buna.Depinde ce prefera fiecare nu au toti aceleasi gusturi incearca si vezi care din variantele tale ii place. Oricum anumiti baieti se lasa greu.

| benga94 a răspuns:

Ca sa ii placa sigur sarutal jos stii tu unde! Mangaiel, alintal, mai pupal si o sa ai placa!

| beatrice_2158 a răspuns:

Pe gura!?