| Chocolattex3 a întrebat:

stiu ca este o intrebare cam stupida. dar ieri mi-am facut primele mele gauri in urechi si as vrea sa stiu daca as putea sa ma spal pe cap si nu se infecteaza.Multumesc

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Se poate spala pe cap dar, trebuie sa iti pui cercei de aur si sa te ungi cu crema de galbenele(daca iti pui cercel de aur nu te infectezi). Trebuie sa iti dai cu crema de galbenele tot tmpul si sa misti crecelul mai tot timpul. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| rastamanroby a răspuns:

Iti zic eu ca nu se infecteaza ca si eu mi-am facut

Răspuns utilizator avertizat
| annndaa a răspuns:

Nu se infecteaza, te poti spala linistitahee hee