| cr33pygirl a întrebat:

Bunabig grin.Sper sa aveti rabdare sa imi cititi intrebarea si daca am greseli de gramatica va rog sa ma scuzatibig grin
Deci : Sa incep cu inceputullaughing):Cunosc un tip.E mai mic ca mine cu cateva luni.[Nu imi pasa de asta].Il cunosc de vreo 3 luni.Si pe parcurs am devenit prieteni..destul de buni zic eu.Imi povesteste orice chestie.Si e genu ala de baiat care,daca sta mai mult pe langa tine iti citeste orice gest[Buun, asta nu e bine mereulaughing]Si acum cateva seri ma intreaba el asa din senin:"Hai sa iti pun o intrebare:Ti'a placut de mine inainte, nu'i asa:*?"Si eu am ramas:":O"Si pentru un moment am evitat raspunsu. Apoi a mai intrebat o data si am zis dabig grin.Acum vorbim la fel ca inainte.Am si iesit si vineri cu el si cu inca 2 amici.Mi s-a parut ca s-a purtat altfel.Adica mai apropiat de mine.+plus ca el a avut prietena pana ieri.Si astazi seara mi-am luat inima in dinti si l'am intrebat daca vrea sa iesim.Si a zis ca nu raspunde acum ca are o stare nasoala si ca sa il mai intreb mainelaughing.Bun! Poate o sa iesim.big grin.Voi ce credeti despre asta? Daca o sa iesim ce ar trebui sa facbig grin?[Ahhh da inca un detaliu:lui ii place de o alta colega de'a mea si nu stiu cand o sa ii treaca]Ce ar trebui sa fac cand iesim si ce credeti despre el, adica cum se comportahappy

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca ii place si de tine.ar trebui sa iesi cu el si sal arati ca tuh esti potrivita pentru el.fal sa rada sa uite de probleme, fi naturala, aratate exact cum esti.si alegerea lui.NOROCCC

| Picasso a răspuns:

Dappy, iesi cu el! Dar data aviatoare sa nu il m intrebi daca iese in oras, lasa-l pe el sa o faca, sau determinal tu, provoacal sa te invite el in oras! Atata timp cat iti aduce zambetul pe buze e ok! Succes >big grin

| roxkiss a răspuns:

Iesiti impreuna te place! asta sigur! fii tu ..intreaba cum e starea lui acum.zii ca poti sa inlocuiesti pierderea de zilele trecute! inveselestel! te pup! bafta

| Magda2005 a răspuns:

Cred ca si lui ii place de tine dar nu se poate decide intre voi doua! Incearca sa il tratezi cu indiferenta la inceputul intalnirii si vezi cum se comporta!

| teouaua a răspuns:

Se comporta ca un taran. HUU TIGANII, AFARA TIGANII!

| cr33pygirl explică (pentru teouaua):

Nu are nici un sens happy!