| roby_6848 a întrebat:

Bunabig grin.sunt cu un baiat de 4 luni si ceva si stiu sigur ca e obsedat de mine (chiar el mi-a spus). nu asta e problema, insa va pleca in jur de 2 saptamanii la maree...si mi-e frica sa nu ma uite.atatea fete frumoasee.prea mult distractie in cat poate uita de mine. ce zicetibig grin? stiu ca e o intrebare cam banala, insa paranoiaa e mare. decilaughingsfaturiii:*(FFUNDAAA)

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Sa mearga! E un test pentru voi! Daca la reintoarcere nu simti vreo schimbare la el,in afara de fapul ca-i mai negru,e ok! Daca insa,simti ceva si se perpetueaza pe zi ce trece in rau,lasa-l! Nu e singurul baiat din viata ta,desi poate,acum,exact asta simti! Oricum, tine legatura cu el prin orice mijloace si eventual fa-i osurpriza, mergi si tu acolo pentru un weekend macar! Mi-as dori sa-i vad reactia cand te va vedea!laughingBafta

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu te uita. Pacat ca nu puteti merge impreuna...Si ca sa fii sigura ca sta cu gandul la tine mai schimbati ceva mesaje scurte dar incitante - mai ales pe la 11 noaptea :p Poate fi mai eficient decat sa vorbiti mult la telefon. Daca e obsedat nu te uita nici in doua luni, dar apoi doua saptamana happy

| MMihai a răspuns:

însă paranoia e mare!
Nu la toată lumea!

| lolly a răspuns:

Pai in caz ca e obsedat de tine ai putea sa vorbesti cu el la telefon, sa iti activezi tu/el o optiune nelimitata convorbiri in retea.(era la Orange, doar cu 3 numere, parca 5 euro) depinde de reteatongue sa pastrezi comunicarea cu el e cel mai important, dar sa-i lasi si luiputin spatiu. Fundita?

| Rukhsandra a răspuns:

Daca tine cu adevarat la tine nu vede alta fata in afara de tine si pentru el esti ceam mai frumoasa fata big grin Daca nu... inseamna ca nu-i baiatu potrivit si iti irosesti timpul cu el degeaba

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Parerea mea. e : lasa pestele sa inoate big grin daca intelegi ce vreau sa spun

| Loola_9927 a răspuns:

Wow. daca te iubeste atat de mult, nu te da nici pe toata plaja :*! Si baietii nu prea sunt ca fetele, nu vor o relatzie asa, in vanth, mai ales la distanta cu o necunoscuta. NU cred sincer ca te va lasa :*! Apropo, incearca sa tii legatura cu el pe tot parcursul vacantzei, asa sigur nu uita de tine oh go on Funditssa? happy

| bracigliano a răspuns:

Eu nu cred ca o sa te lase...chiar si 4 luni e un pic de timp nu e o zi, bine, daca te lasa anunta-malaughing)am glmtongue