| LookAtMeNow a întrebat:

Daca am avut contact sexual cu risc si mi-a venit in prima luna menstruatia(maro si slab cantitativa)iar luna aceasta mi-a venit menstruatia normala, mai poate fi vreo sansa sa fiu insarcinata? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca deja ai avut de 2 ori menstruatie nu prea ai de ce sa iti mai faci griji, totusi cand mai ai dubii decat sa ne intrebi pe noi, ideal ar fi sa faci un test de ssarcina, este ieftin si la indemana oricui, in acest fel stai linistita si nu te mai stresezi 2 luni

| LookAtMeNow explică (pentru Felys):

Am facut o multime de teste de sarcina, am uitat sa specific.Toate negative.Multumesc!