| George0508 a întrebat:

Buna, daca am eliberat lichid preejaculator se poate numi masturbare?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns:

Daca ai salivat se poate numi ca ai mancat?

| George0508 explică (pentru DeeaDiDi123):

Da, dar nu mi-am dat drumul.

| George0508 explică (pentru Goete):

Corectlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| stef87 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Stai, sa nu ne grabim, depinde unde l-a eliberat, ca dac e zona interzisa, sperie fata!

| covridong a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Buna dimineata AndreaDeet
Tin sa adaug daca imi permiti, de cate ori o freaca el sau i-o freaca altcineva
Sanatate multa!

| Goete a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Doar gandindu-ma la ceva sexy sau privind o tipa sexy mi se umezesc de tot boxerii cu "lichidul preejaculator" - care de fapt e lichidul lubricant. Si nu se poate numi masturbare

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Masturbare ar f daca mi-as face laba, dar eu nu imi ating ****

| Goete a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Masturbare ar fi daca mi-as face laba, asa cum spui, dar eu nu imi ating ****
De asta spuneam ca nu neaparat s-a masturbat

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca s-a intamplat in timp ce te mangaiai, da.
Daca s-a intamplat in somn, pe strada, in fine, fara sa te atingi, a fost o excitatie fara finalizare si lichidul preejaculator normal ca si-a facut aparitia.

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Poate nu m-am exprimat bine sau din vreun motiv nu m-ai inteles. Eu nu vorbeam despre ceea ce spui tu