| KiduJoJole a întrebat:

Daca am facut sex dupa 6 zile de cand mi-a venit ciclul, am sanse sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Teoria spune că perioada fertilă îţi începe de-abia după 10 zile de la prima zi a ciclului menstrual. Cu toate acestea, unele femei ovulează la scurt timp după menstruaţie, iar cum sperma poate supravieţui în corp până la trei zile, există câteva şanse. Slabe, dar există.
Cel mai bine aşteaptă să treacă două săptămâni de la contact şi fă un test de sarcină. Părerea mea este, totuşi, că nu ai cum să fi rămas însărcinată.
Mult succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șansele sunt mici, dar prezente.
Protecția este cea mai bună, prezervativ de calitate.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Teoretic nu dar practic tot cei posibil

| eu4you a răspuns:

Daca tu si prietenul tau nu v-ati protejat...ar exista ceva sanse.