| larysuca00 a întrebat:

Daca cineva poate sa ma ajute cu un rasp, am o problema cu iubitul meu. Il doare penisul cand facem sex mai tare prima data cand ma penetreaza... avem o relatie de 2 ani, dar asta se intampla de 2 luni Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca se masturbeaza inainte sa faceti sex. Unii mai fac asta inainte de un raport sexual ca sa nu ejaculeze precoce.

| Emilian65 a răspuns:

Acea durere de care vorbesti este din cauza ca nu este suficient de excitat si lubrifiat cand te penetreaza.Inainte de a te penetra excita-l mai mult si folositi amandoi un lubrifiant care sa va ajute la o penetrare mai usoara si fara dureri.

| Felys a răspuns:

Probabil nu esti suficient de lubrefiata si forteaza la intrare