| Renatta18 a întrebat:

Am 18 ani și o relație de 7 luni și de curând mi-am început viața sexuală cu el. Iubitul meu se comporta puțin cam dur când se excita, uneori îmi da sângele de la buze sau ma musca de ma învinețește pe gat, sâni, fund. Îi spun mereu ca nu e nevoie sa muste așa tare dar zice ca nu se satura de mine și ca nu se poate abține. Ma tine strâns de par când facem sex, sau doar când ne sărutăm. Îmi da palme la fund sau ma penetrează mult prea tare, uneori e dureros și îmi dau lacrimile, încă de prima data m-a penetrat foarte tare, virgina fiind ma durea extrem de tare. Când ii spun ca ma doare încetinește un pic (5-6 sec) dar apoi începe iar foarte tare, se schimba, parca nu mai e el, o ia razna și parca nu-i mai pasa de mine ca ma doare, el in rest se comporta frumos si e extrem de atent cu mine, cald, iubitor, dar in pat parca se transforma și ma simt de parca m-ar viola. Uneori îmi face oral cu forța pentru ca eu nu vreau sa primesc "limbi" și nu îl las și ma tine cu forța și ma obliga sa stau. Ce sa fac sa înțeleagă ca nu îmi place și nu vreau sa mai fie așa?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Sa știi ca exista un cuvânt, acel cuvânt se numește,, nu" și îl poți folosi.

Eu în locul tău as fi foarte dura cu el și dacă mi-ar mai face lucruri de genu l-as da la o parte și nu ar mai pupa pzd o buna bucata de vreme. Asa, ca să se învețe minte.

Tu nu ești jucăria lui, dar cât timp ii dai voie, fii sigur ca el nu o sa își schimbe comportamentul doar pentru ca pe tine te doare.

Apropo, nu înghiti și tu minciuna aia cu,, pai sunt bărbat și nu ma pot controla, tu nu știi cum e la bărbați ". Daca as fi în locul tău și as auzi asta, l as scuipa în ochi în secunda 2. Un bărbat adevărat are control de sine când vine vorba de orice, chiar și când vine vorba de energie sexuala. Ceea ce se întâmplă cu el este comportamentul unui băiețel abia d*zvirginat care a dat și el de putulica și acum își face de cap punând în aplicare ceea ce a văzut în filmulețewinking crezând ca asa este normal sau ca asa iti se plăcea ție.

Apropo, cu asta da dovada de un egoism maxim happy.

Așadar, nu i mai permite sa își bata joc de tine. Dacă nu se mai oprește, refuza-l si obliga-l sa revină la laba vreo 2 săptămâni, poate se calmează. Bafta!

| Dana2103 a răspuns (pentru Nemessys):

Daca esti barbat, ai tot respectul meu! Jos palaria!
Oricine poate fi agresiv, nu orice isi poate controla emotiile astfel incat sa iubeasca cu adevarat

| Nemessys a răspuns (pentru Dana2103):

Da sunt și am doar 19 ani. Mulțumesc!

| Renatta18 explică (pentru Nemessys):

La 19 ani ai o mentalitate extraordinara, felicitări! happy

| Nemessys a răspuns (pentru Renatta18):

Suntem în era în care normalitatea este considerata perfecțiune sau ma rog... Ceva extraordinar în situația de fata. Eu nu ma consider pe mine sau mentalitatea mea, ca fiind ceva extraordinar, ci doar normal, simplu.

| DenisaJmn a răspuns (pentru Nemessys):

Nu doar in situația de fata, înainte sa ți spun aia, m-am uitat prin răspunsurile tale și chiar gândești foarte bine.

| DenisaJmn a răspuns (pentru DenisaJmn):

Am mai postat un răspuns la comentariul tau de mai sus dar nu s-a postat

| Nemessys a răspuns (pentru DenisaJmn):

Înainte sa îmi spui ce?
Ca nu tu mi ai zis, ci Renata. Sau ești aceeași persoana pe 2 conturi? laughing

| DenisaJmn a răspuns (pentru Nemessys):

Ți am spus și eu ceva dar nu s-a postat, de asta am zis " înainte sa ți spun aia " happy

24 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă nu te ascultă când îi zici astea, da spune-i și tu când sunteți calmi cu explicații și argumente, nu în momentele alea, nu știu dacă merită să-ți mai bați capu... trebuie să ajungeți la un punct comun ca să nu-i fie nici lui plăcerea dusă cu totu, da nici ție. amândoi trebuie să se smtă bine în pat și dacă el nu realizează asta ori e prea imatur încă ori e egoist și nu te respectă suficient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ca fată nu ai nici o vină, el este singurul vinovat fiindcă prin astfel de comportament își bate joc de tine.Astea sunt efectele pornografiei care afectează atât pe băieți cât și pe fete făcându-i să creadă că așa e normal să fie actul sexual și că persoanele care apar în acele videoclipuri fac cu plăcere ceea ce fac,dar vă învăț fetelor la ce să fiți atente să vă dați seama dinainte de a face sex cu un băiat că o să se comporte așa animalic:dacă încearcă să pună mâna pe tine,unii mai tupeiști te vor apuca de fund,de sâni,dacă totuși se abține din a face astea ca să vă câștige încrederea, nu o să reziste și o să vă propună să faceți cât mai repede sex, dovadă că după nici un an te-a convins să o faceți, normal ar fi să discuți cu el să îi spui că te deranjează felul cum te tratează, iar dacă nu vrea să se schimbe există riscul să devină agresiv, dacă va fi așa nu ezita și reclamă la poliție.

| Dana2103 a răspuns:

Vorbesti serios? Pai daca te obliga,deja este viol!
Nu ii permite asa ceva! El profita de faptul ca ii dai voie si nu te ai plans la politie pana acum. Dar viol este si daca iti displace iar el bu se opreste. Daca ii permiti,nu faci decat sa sustii un om agresiv sexual in societate. Ori se conformeaza, stiind ca sexul e reciproc, ori il parasesti. Daca devine violent, reclamatie la politie
Nu te iubeste, doar profita

| Jus7t a răspuns:

I can feel the trolling from a mile away.

| Michaeel a răspuns:

Asta e vampir de te musca? Fi și tu femeie și spune-i ca nu îți place! Acum nicio persoana nu trebuie sa stea sa suporte un om ce o obliga sa întrețină relatii sexuale și se ajunge la agresiune. Ambii parteneri trebuie sa se simta bine, nu numai unul. Înțeleg ca e iubitor și toate alea dar dacă da în viol deja ajunge la un gest animal. De ce sa suferi tu numai ca el sa își împlinească fanteziile.

| gratargratar a răspuns:

Asa iti trebuie. Rezultatul consumului de filme po-rno, in cazul lui, si rezultatul prostiei, in cazul tau. Dupa ce o sa termine cu tine, o sa mai ai sanse la un alt handicapat.

| Renatta18 explică (pentru gratargratar):

De ce sunt proasta eu? Suntem împreuna de 10 luni, mi-am început viața sexuală cu el, este primul, eu de unde sa știu ca se comporta așa la capitolul asta dacă eu abia acum maxim 1 luna am descoperit asta. îl iubesc, nu pot sa îl părăsesc, asta nu înseamnă ca trebuie sa mi spui ca sunt proasta.

| gratargratar a răspuns (pentru Renatta18):

Este primul, urmeaza al doilea, al treilea samd. Pana ajungi la casatorie, o sa fi ca masina adusa din Germania.

La 18 ani se incepe facultatea, nu viata sexuala. Viata sexuala se incepe cu un baiatul cu care ai un viitor, cu cel ce te cere in casatorie, nu cu un putist obsedat de filme porno.
Nu e vina ta ca esti proasta. Vina parintilor mai degraba. Un tata responsabil miroase imediat un astfel de specimen. Voi habar n-aveti ce inseamna iubire. Intre altele, iubirea inseamna si respect. Pai daca te respect, nu fac din tine actrita porno.

| Renatta18 explică:

Ca sa nu mai zic ca ma obliga sa stau in toate pozițiile chiar dacă mie nu-mi place și când ma pune capra de ex, îmi ia mâinile și le tine la spate și ma trage de par și îmi bagă degetele in gura sa i le sug. Când ii fac oral ma ia de cap și ma forțează sa o iau pe toată...Mie nu-mi place, ma simt violată, ma simt târfă și in toate felurile... el ma iubește foarte mult dar spune ca așa simte el nevoia sa facă, ca e prima data când se comporta așa in pat, doar cu mine, Pt ca ii place prea mult sa facă asta cu mine straight face este normal?

| Dana2103 a răspuns (pentru Renatta18):

Acum am citit si comentariul al doilea...
Ori accepta asa cum iti place, ori il lasi. Profita de tine ca ii dai voie. Un om cand refuza ceva sau spune sa se opreasca ca nu vrea, trebuie sa faca cum spune, altfel e ilegal.

| geo760087 a răspuns (pentru Renatta18):

Si eu sunt bărbat si îmi place sexul dar nu e normal sa faca asa e un obsedat sexual ..eu nu mai sunt cu fosta de foarte mult timp si dupa atata timp fără sex tot nu reactionez asa?

| Dana2103 a răspuns (pentru geo760087):

Este normal sa faca asta daca e masochista si ii place. Dar daca nu i place, este anormal.

| geo760087 a răspuns (pentru Dana2103):

Nu stiu daca ii place nu mai cerea o parere daca ii plăcea cred. si mie imi place sa fac oral la femei si sa le excit rau si dupa sa i bag penisul in vagin.dar nu cu forta plăcerea sa fie reciproc, la ei este mai mult fortat vad!

| Dana2103 a răspuns (pentru Renatta18):

Spune i ca daca vrea sa o faca cu un cadavru, isi gaseste daca e atat de bolnav

| Dana2103 a răspuns (pentru geo760087):

Nici ea nu e sigura, saraca. Fiind si prima data... poate crede ca e normal sa te doara atat sau mai rau, va ajunge sa creada ca toti baietii sunt nepasatori

| geo760087 a răspuns (pentru Dana2103):

Ai dreptate ????????????