| Ana00ll a întrebat:

Bună, dacă după ce am facut dragoste seara am observat niște pete maronii însoțite de niște cheaguri de sange, apoi a doua zi mi-a venit menstruatia. Si trebuia doar peste 3 zile sa imi vina. Poate fi vorba de o sarcina? Când s-a terminat doar s-a sters iar apoi am continuat și s-a jucat cu degetele... posibil sa fi rămas pe mana ceva?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ginecologul ce spune? Mergi la el sa te consulte, aici nu este cabinet ginecologic si nu este bine sa stai asa sa astepti

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravida.