| AleAlesia4q96 a întrebat:

Bună! Dacă exista cineva care știe mai multe detalii sau chiar cineva care lucrează în domeniu; as dori vă rog să vă întreb, în medie care sunt cele mai bune ore de logare în domeniul videochatului? Si eventual si câteva sfaturi extra.Exclus comentarii inutile, răutăcioase, comentarii contra acestui job, nu ma interesează și le ignor total. Vreau strict răspuns la întrebare. Mulțumesc mult anticipat!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Altceva mai serios nu stii sa faci decat videochat? De mici sunteti c rve

| AleAlesia4q96 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da foarte adevărat, dar tot nu ai răspuns la întrebare

| sierra1 a răspuns:

Ca să ne fie clar: intenția e să vezi sau să fii văzută?

| AleAlesia4q96 explică (pentru sierra1):

Sa fiu văzută

| sierra1 a răspuns (pentru AleAlesia4q96):

Cred că e irelevantă ora din moment ce poți fi văzută din orice punct de pe glob, din orice fus orar, în orice moment

| AleAlesia4q96 explică (pentru sierra1):

Îți mulțumesc mult pentru răspuns

| sierra1 a răspuns (pentru AleAlesia4q96):

Sănătate!

| ValentinMihai78 a răspuns:

După vechile tale întrebări să înțeleg că ai rămas singură, fără un loc de muncă, deci fără o sursă de venit.
Pentru siguranță în videochat, caută un site serios de videochat la care să te înscrii. Programul este non-stop ținând cont de fusurile orare. Dar, pentru afacerea ta de videochat din programul ceas, caută în funcție de ce clienți dorești, fusurile orare de pe glob.
Trebuie să fi curată, camera curată și un stativ de telefon pentru a fixa camera telefonului. Mai târziu o cameră video.
Succes!