| roxynikkkk a întrebat:

daca iubesc un baiat,si el ma iubeste pe mine, am fost impreuna un an si 6 luni,dar acum el nu mai vrea sa fim impreuna ca am avut prea multe certuri, si e convins de asta! Ce-mi sugerati sa fac? Sa lupt pentru el sau sa renunt la el? Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Lasa-l,nu-i sadomasochist, nu se merita.

| mona a răspuns:

Din moment ce nu te mai vrea nu cred ca mai merita sa lupti pentru el, vei lupta degeaba

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pai daca va iubiti de ce v-ati certat atat?
poate e mai bine sa luati o pauza si daca va mai calmati, mai incercati o data! dar la atatea certuri, oare pentru ce sa mai lupti?

| pLeX a răspuns:

Pai daca v-ati certat 6luni, dc ai mai lupta pentru el?

trebuia sa lupti cand ai avut ocazia...

| Gogoshica94 a răspuns:

Lupta pentru el...si eu am patit la fel si am crezut ca e un caz pierdut dar s-a intors la mine:X:XX: