| mariuccamariucca a întrebat:

:*! Iubesc un baiat din clasa de la mine, suntem impreuna de 5 luni de zile si la inceput ne intelegeam bine, adica faceam totul impreuna si ma suna imi spunea ca ma iubeste si ca nu vrea sa ma piarda, acum este schinbat! Acum este schimbat este mai distant, este mai distant. Recunosc ca am stat prea mult pe capul lui si l-am sufocat cu iubirea. Am avut multe certuri si tot i-am spus sa ne despartim si el a zis ca nu vrea ca ma iubeste. Ce sa fac ca relatia sa mearga ca la inceput? Va rog, pareri :* Multumesc mult, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Alexandraaq a răspuns:

Nu mai lua nici o pauza, asta duce la despartire. =parerea mea=
Incercati sa vorbiti, sau incearca tu sa te distantezi putin de el cateva zile si daca el nu te mai baga in seama si nu iti zice nimic, du-te la el si explica-i ce te deranjeaza. Funda? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati o pauza. Puneti ordine in ganduri, vezi ce simti si dupa aceea poti lua o decizie

| mariuccamariucca explică (pentru anonim_4396):

Am luat o pauza, si simt ca il iubesc mult dar nu stiu ce sa fac ca sa fie bine...

| Dy2000 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbiti.Sa gasiti problema si sa reaprindeti scanteia.winking Lamuriti neintelegerile dintre voi si totul va reveni la normal.