| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, daca iubitul meu ejaculează repede si o cantitate mica, e vreo probabilitate sa mă însele?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai el stie ce face, ca tu nu a cum sa-l verifici.
Iar faptul ca are cantiatte mica de sperma poate avea diverse cauze, una din ele fiind si masturbarea excesiva.

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Oricum, dacă era să te înșele, ar fi terminat mult mai greu...

| dullcat a răspuns:

Buna.De unde si pana unde ai facut tu aceasta conexiune trasa de par?

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| VoidEternal a răspuns:

Nu-i imposibil, dar dacă asta e singurul motiv pentru care îl bănuiești atunci cel mai probabil nu.

| Bobbi1234 a răspuns:

Cantitatea si calitateadifera de la barbat la barbat. Nu e neaparat sa te insele daca are simptomele astea.