| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Iubitul meu ejaculează mult mai repede ca de obicei, care ar putea fi cauzele?
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce explici, nu vad sa fie ceva anormal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il exciti tu te iubeste, fi fericită, ce varsta ai? Dar el?

| Violleta2022 a răspuns:

Prea multa masturbare!

| just4ubr2015 a răspuns:

S-a masturbat de prea multe ori sau are probleme cu ejacuarea

| Bianca78 a răspuns:

Pai cât dura de obicei și cat durează acum. Și dacă o faceți protejat?

| Syrten explică (pentru Bianca78):

Prima data ejaculeaza repejor, cam in 10 minute, dar se mai intampla sa o facem si a 2-a oara uneori si ma rugam sa termine ca parca nu o mai facea, dar acum recent a 2-a oara a durat mai putin decat prima.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syrten):

Face sex normal.