| BlaBlaAnnie a întrebat:

Iubitul meu ejaculeaza mult prea repede. ce sa fac?

15 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fii antenta ce iti spun.
In Nici un caz sa nu i reprosezi tu asta lui! Sa incerci sa l iei mai cu usurelul. sa incerci sa l cunosti mai bine si sa stii ce l excita foarte rau...Sa incerci sa vorbesti totusi cu el dar mai pe departe asa..mai pe ocolite.Probabil nu prea are asa o experienta..deci mare lucru nu prea ai ce sa i faci!

| BlaBlaAnnie explică (pentru VadTot):

Pot vorbi deschis cu el, nu este nicio problema. dar crezi ca as putea face ceva sa il fac sa ejaculeze mai tarziu? eu nu-s "experta", el a mai facut-o de cateva ori inaintea mea

| VadTot a răspuns (pentru BlaBlaAnnie):

Mey ti am spus mare lucru nu ai ce sa i faci decat.sa incerci sa fi mai putin Excitabila pentru el.

| denismaria92 a răspuns:

De ce nu ii zici lui asta? Sa ia el anumite masuri..si sa nu apelezi la un forum? Pai e frumos?

| Shammal a răspuns:

Prin practica, atunci cand se excita prea tare si se apropie dai o palma big grin tipa la el "sa nu indraznesti...", da-l jos, o mica pauza si apoi incepeti iar tongue
el se poate controla insa prin practica si intelegere din partea ta, discutati, vedeti ce solutii gasiti si aplicatile

| Cristiann25 a răspuns:

Sa consulte un medic de specialitate pentru ca nu poti face ceva doar cu niste sfaturi de pe internet.

| Cristiann25 a răspuns:

Apropo chestiile astea se intampla din cauza stresului si a altor factori.
Masturbarea poate dauna si cauza vietii sexuale pentru ca asa cum ai spus tu si din aceasta cauza poate sa ejaculeze foarte repede.
Trebuie sa ai o discutie cu prietenul tau si sa mergi daca vrei cu el la medic sa-i dea un tratament ceva!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Suferă de ejaculare precoce.
Să meargă la un medic.
Te pup!

| SefaTa97 a răspuns:

Nu e vina ta! Tu nu ai nimic de facut.
El trebuie sa faca anumite exercitii.
http://www.apropo.ro/......at-2748701

| RazvanRms a răspuns:

Cauta pe altu laughing.

| CosminLongin a răspuns:

Spune-i să poarte prezervativ! happy

| BlaBlaAnnie explică (pentru CosminLongin):

Am facut-o o singura data, si atunci cu prezervativ, dar a ejaculat repede, cam in 5 minute. Prezervativul intarzie ejacularea sau?

| Cristiann25 a răspuns (pentru BlaBlaAnnie):

Da prezervativele prelungesc durata actului!

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru CosminLongin):

Nu mai e la modalaughing) nu stiai?:O=]]

| Ladyinred06 a răspuns:

Ati putea servi un pahar de vin inainte de a incepe actul deoarece vinul, din cate stiu eu, intarzie ejacularea. happy