| Jack99 a întrebat:

Daca mai multe fete mi-au dat interes, au spus ca sunt dragut si au facut alte gesturi de genul priviri, zambete inseamna, inseamna ca sunt un baiat atractiv in general?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In regnul animal se stie ca un mascul e atractiv in functie cu cate femele a facut sex, tu cu cate ai facut? daca doar isi zambeste, nu esti un mascul atractiv

| Violleta2022 a răspuns:

Este discutabil! Ori esti dragut ori ti-au jucat o farsa.
Pe vremea cand eram in scoala generala, faceam asemena farse, ne uneam cate 10 fete si pe rand ii faceam cu ochiul unui coleg, sau ii spuneam ca ne place de el, doar ca sa ne amuzam.
Asadar, pana nu vine una sa-ti spuna in fata ce gandeste, eu spun sa nu pui la inima nimic.
Ideal ar fi, daca tu ai place pe vreuna si te-ai duce sa-i spui, asa cum ar fi normal.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă la modul general fetele te bagă în seamă, îți zâmbesc, sunt drăguțe cu tine, sunt interesate de tine e foarte posibil să fi un băiat atractiv. Doar că asta nu e suficient.
Esențial e să înveți să comunici, să fi spontan și natural, să nu fi timid dar nici obraznic/tupeist, să ai simțul umorului.
Iar toate astea nu le înveți neapărat pentru fete. Le înveți ca să te dezvolți tu ca persoană, pentru că îți vor fi de folos în multe alte situații.

| Lostlyric a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing lol AnaMaria a fost o adevarata curvã disperata de atentie, de asta e aici acum si e pe primul loc in clasament.

| Rhea44 a răspuns:

Poate de grandesc cum ai arata calcat de masina de asta iti zambesc fetele mno...

| Tobias78 a răspuns:

AnaMaria are dreptate! Să ţii minte!