| Monik_4320 a întrebat:

ce inseamna pentru voi schimbul de priviri si zambete intre o fata si un baiat...nu este foarte important acest lucru, dar vreau sa aflu si parerea altora

2 răspunsuri:
| dezireh a răspuns:

Adica se uita unul la altul, iar ambii isi zambesc, isi fac ochi dulci.winking FUNDA? TE ROOGsad

| Monik_4320 explică:

Drept exemplu va spun ce mi-a zis o fata pe mess: "pentru mine schimbul de priviri si zambete intre o fata si un baiat inseamna ca cei doi se plac"...