| Ladybuug a întrebat:

Daca nu aveti rabdare sa cititi, va rog sa dati.

As avea nevoie de un sfat, daca puteti sa ma ajutati. Acum 5 luni am fost cu un baiat. Din prostia mea, ne-am despartit. Dar eu mai tineam la el. Cred ca si el la mine. Prin septembrie am vrut sa ne impacam, dar el nu a vrut. Insa in octombrie, am iesit cu o prietena si cu prietenul ei. A venit si el acolo si m`a tot strans in brate alea alea [ nu ne-am sarutat ]. In seara aceia ma conduce acasa si imi spune ca vrea sa vorbim pe mess. Cand intra, imi spune ca se ataseaza de mine si dupa aia ma intreaba daca vreau sa ne impacam. Eu pentru ca tineam la el, i-am spus da. Urmatoarea seara ies cu fetele si vine si el cu niste prieteni. Era weekend iar eu si fetele bem in weekend. Dupa cateva zile [ 2 cred ] am aflat de la fete ca el sta numai asa cu mine. O saptamana am stat inchisa in casa. Cand am intrat sa vorbesc cu el, mi-a spus ca nu e adevarat si ne-am despartit. Eu tin la el, si as vrea sa ne impacam. Si el cred ca tine. Mai tot timpul vine la mine si ma tachineaza sau ma intreaba ce fac. As vrea sa pot trece peste sau sa ne impacam.

Un sfat? Sa incerc sa vorbesc cu el despre "noi" sau sa il ignor? E un prieten foarte bun.

Răspuns Câştigător
| NYCUXXL a răspuns:

Draga domnisoara ultima data cind v-ati despartit ai spus ca ai auzit de la fete ca el i-ar fi spus lor ca sta cu tine numai asa de ochi frumosi. un sfat incearca sa analizezi bine situatia din cauza ca s-ar putea ca si vorbele astea sa fie un pic din invidie spuse din partea celor din jur.Sa stii ca e posibil zic eu sa nu fie adevarat ce spun fetele nu vreau sa le acuz dar dupa cum ai formulat intrebarea asta da de inteles ca practic din cauza vorbelor spuse de ele v-ati despartit din nou.Analizeaza bine situatia si daca el inca te cauta te mai saluta sau face gesturile astea inseamna dupa parerea mea ca ar fi bine sa reluati relatia si sa mergeti pe drumul vostru in sensul sa nu mai ascultati vorbele rele din jur si neascultind vorbele iti vei da seama daca relatia are sens sau nu.iti doresc bafta multa si sa va iubiti mult pa.

2 răspunsuri:
| Lonelygirl a răspuns:

Si daca ar sta pentru ochi frumosi cu tine eu nu cred ca le-ar spune chiar prietenelor tale pentru ca ar sti ca iti spune tie, aici este vorba de invidie oh go on, incearca sa vb cu el despre astawinking

| Cory_3470 a răspuns:

Bunahappy daca il iubesti si simpti ca si el te iubeste...incearca sa vb despre voi 2happy undeva unde sa fiti doar voihappy si tu nu mai asc de ce zice ceailantiwinking ca poate nu este advwinking

Bafta! dar iubitii`va si lasa lumea sa vbwinking

funditabatting eyelashes