| Ladybuug a întrebat:

Daca nu aveti rabdare sa cititi, va rog sa dati < back >.
As avea nevoie de un sfat, daca puteti sa ma ajutati. Acum 5 luni am fost cu un baiat. Din prostia mea, ne-am despartit. Dar eu mai tineam la el. Cred ca si el la mine. Prin septembrie am vrut sa ne impacam, dar el nu a vrut. Insa in octombrie, am iesit cu o prietena si cu prietenul ei. A venit si el acolo si m`a tot strans in brate alea alea chatterbox [ nu ne-am sarutat ]. In seara aceia ma conduce acasa si imi spune ca vrea sa vorbim pe mess. Cand intra, imi spune ca se ataseaza de mine chatterbox si dupa aia ma intreaba daca vreau sa ne impacam. Eu pentru ca tineam la el, i-am spus da. Urmatoarea seara ies cu fetele si vine si el cu niste prieteni. Era weekend iar eu si fetele bem in weekend. Dupa cateva zile [ 2 cred ] am aflat de la fete ca el sta numai asa cu mine. O saptamana am stat inchisa in casa straight face. Cand am intrat sa vorbesc cu el, mi-a spus ca nu e adevarat si ne-am despartit. Eu tin la el, si as vrea sa ne impacam. Si el cred ca tine. Mai tot timpul vine la mine si ma tachineaza sau ma intreaba ce fac. As vrea sa pot trece peste sau sa ne impacam.

Un sfat? Sa incerc sa vorbesc cu el despre "noi" sau sa il ignor? E un prieten foarte bun.

4 răspunsuri:
| Silvara a răspuns:

Totusi ar trebui sa il intrebi ce simte cu adevarat pentru tine si daca ar vrea o relatie cu adevarat, nu doar o joaca. Dar inainte sa il intrebi pe el ce simte, fa-ti ordine in mine si afla ce simti tu pentru el. Dupa ce afli raspunsul la aceste doua intrebari, aminteste-i de lucrurile frumoase si spune-i ca acestea pot continua!
Succes! Te pup!:*

| Ladybuug explică:

@ Anonim : e o problema. Nu stiu daca vrea sa ne impacam whistling.
@Silvara : Multumesc de raspuns. O sa mai astept si alte raspunsuri, dar tin cont de al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti la el impacativa daca nu nu va impacati dar ascultati inima ea este singura care poate raspunde la astfel de intrebarihappy daca mai ai nevoie draga de sfaturi intreaba-ma okwinking? byewave

| byllutza19 a răspuns:

Stii.nu asculta ce spun unii ca tu saruti gurita lui nu a lumiihee hee, si inca ceva, daca tineti unul la celalalt, incercati sa vorbiti, sigur se va gasi o solutiewinking