| paul99859 a întrebat:

daca o fata pe care o plac nu vrea sa vorbesca cu mine ce trebuie sa fac ca sa vorbim?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna. Daca se lasa mai greu, trebuie sa ai rabdare cu ea si sa-i vorbesti mereu frumos. Poate doar vrea sa se joace putin cu tine. Insa, daca nu ai nicio sansa nu are rost sa stai dupa fundul ei, mai bine iti vezi de treaba ta, sunt alte fete care poate te vor laughing. De ce sa stai dupa alta care nu te baga in seama si ii esti indiferent? Succes, vezi ce faci.

| WhatheWow a răspuns:

Afla ce hobby are si incearca sa pari interesat!

| SakonSIUkon a răspuns:

Cine ce sa vrea ma ia gata cu prostiile conteaza aspectul si banii bro prima data o fata se uita cum arati jur in genunchi....probabil nu ii place cum arati.

| SakonSIUkon a răspuns:

Eu o las balta e prea hopeless sa incerc ceva am cosuri care o sa imi lase urme pa si la revedere trebuie sa stau deoparte.