| Mihaitza18 a întrebat:

daca pe 8.01 am facut dragoste cu prietena mea fix dupa ce i s-a terminat ciclul cu 3 zile, nu am ejaculat in ea deloc, dar am facut neprotejat putin, iar pe 3.02 ar fi trebui sa i vina ciclul si nu i-a venit si de cateva zile o doare burta s-ar putea sa fi ramas insarcinata? Ea zice ca nu a mai simtit durerile astea si aseara a gasit un lichid albicios pe lenjerie.Multumesc!

8 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai o sa ii vina ciclul cat de curand.
Lichidul albicos mai curge si inainte de ciclu,poate a racit, iar durerile tot ca se apropie perioada, poate a tras curent ...de la frig.
Nu cred ca are cum sa fie gravida pentru ca ati facut-o in perioada in care nu este fertila.Si nu ti-ai dat nici drumul in ea.Deci nu este.

| Mihaitza18 explică (pentru Tania):

Multumesc Tania pentru raspuns

| Mircik a răspuns:

Eu cred ca prietenei tae iar face bine o vizita la ginecolog, acolo vei afla mai multe informatii, s-ar putea sa fi ramas, adica daca ati sustinut tot actul sexual neprotejat, sa zicem ca doar la sfirsit ai incercat sa eviti sarcina, s-ar putea sa nu-ti fi esit, adica multe poate sa se intimple... apropo de la ginecolog poti cu doar 2 raspunsuri diferite (esti tatic big grinbig grin sau prietena are ceva probleme)

| Mihaitza18 explică (pentru Mircik):

Ideea e ca am specificat,nu tot actul a fost neprotejat, adica a fost neprotejat asa''jucandu-ne'' nu introducand penisul adanc in vagin, la baza sa

| Fabian20 a răspuns:

Sa faca un test de sarcina si spune ala cum e...

| Mircik a răspuns (pentru Fabian20):

Problema e ca testul de sarcina e cam mincinos big grinbig grin

| Mihaitza18 explică (pentru Mircik):

In cazul meu nu prea.sa sper sa fie negativ

| Mircik a răspuns (pentru Mihaitza18):

Sa speram...si vedeti si voi fiti cuminti, nu va mai jucati jocuri de genubig grinbig grinbig grin