| Irinaioanamaria a întrebat:

Daca te masturbezi, la primul contact sexual se cunoaste? Adica partenerul tau poate spune ca numai esti virgina?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cu ce te masturbezi, daca folosesti ceva ascutit si il introduci adanc, te poti dezvirgina

| EmaTanase a răspuns:

Pai depinde ce obiect ai folosit sa te mastturbezi. Daca ai folosit ''degetul '' forma clasica a masturbarii esti virgina adica nu isi da seamabig grin Daca totusi zice ca nu esti virgina zii adevarul pana la urma sunt milioane care se masturbeaza. Si el a facut-o stai linistita big grin

| Dy20 a răspuns:

Daca nu iti introduci nimic in vagin si nu te dezvirginezi nu are cum sa isi dea seama.