| Smile25 a întrebat:

Daca un baiat caruia i-am zis pe mess ca il plac, suntem din acelasi liceu dar nu ma stia inca in realitate, iar cand imi cerea pozele de la avatar si eu l-am intrebat de ce ca doar i-am dat atatea poze, el mi-a raspuns "pentru ca imi plac"inseamna ca si el ma placea? sau.

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Probabil ca da happy

| Crissttina a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa il intrebibatting eyelashes ca pentru o poza nu inseamna neaparat ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde. Poate te considera frumoasa. Si inca nu a ajuns sa te placa. Funda; x?

| WakeMeUp a răspuns:

Categoric