| JustMe2099 a întrebat:

Buna TPU... imi placea de un baiat si o pritena de-a mea i-a spus ca-l plac iar eu l-am intrebat pe mess daca este adevarat ca i-a spus o pritena ca cineva il place si el mi-a zis ca da si ca eu eram acea fata. dupa asta nu a mai vorbit cu mine pe mess decat la scoala la teste cand imi cerea sa-l ajut deoarece banca lui e langa a mea. dar dupa o saptamana a inceput sa se apropie cat mai mult de mine adica in loc sa stea cu scaunul in dreptul bancii lui stea cu scaunul intre randuri si apropia banca lui cat mai mult de-a mea si intr-un magazin mi-a dat cu palma la fund... oare ma place j el acum? deoarece eu nu prea mai sunt chiar asa de indragostita de el. prietenele mele imi spun ca el chiar tine la mine dar eu nu cred si daca da cum sa-l intreb daca e adevarat dupa ce stia ca eu il placeam inainte? va rog am nevoie de raspunsuri urgent. cel mai bun primeste fundita

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Poate ca a reflectat mai bine si a realizat ca esti o fata cu care i-ar place sa fie impreuna nu? Dar totul depinde de ceea ce ai tu in inima nu? Asa ca asculta-ti inima ce-ti zice, daca sentimentele tale sunt puternice, iar cand el e in preajma ta, simti un sentiment placut si iti face placere compania lui se merita sa il intrebi ce simte si el daca nu lasa-l sa mai vezi ce se intampla! Multa bafta!

1 răspuns:
| JustMe2099 explică:

Vreau mai multe raspunsuri